O NASKONTAKT
NINE SP. Z O.O.
KOMPLEKSOWE ZAOPATRZENIE PRZEDSIĘBIORSTW
DORADZTWO ORAZ SYSTEM INFORMATYCZNY VENDO ERP
SYSTEMY MAGAZYNOWE
SYSTEMY BEZPIECZNEGO SKŁADOWANIA CIECZY
ZABEZPIECZENIA POWIERZCHNI KOMUNIKACYJNYCH ORAZ SKŁADOWYCH PRZED WYCIEKAMI
DORADZTWO ORAZ SYSTEM INFORMATYCZNY VENDO ERP

          Pragniemy Państwu zarekomendować niezwykle wszechstronny i uniwersalny system informatyczny. Oprócz jego niewątpliwych atutów w zakresie funkcjonalności na podkreślenie zasługują: bardzo atrakcyjna cena zakupu licencji, niskie koszty eksploatacji oraz  niewielkie nakłady inwestycyjne w infrastrukturę techniczną. Parametry te sprawiają, że otrzymujecie Państwo produkt charakteryzujący się niezwykle korzystną relacją ceny do jakości, co daje gwarancję tzw. ”optymalnego wyboru”.

         Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem producenta – firmy CFI Systemy Informatyczne Sp. z o.o. - wraz ze sprzedażą licencji oferujemy
kompleksowe usługi doradztwa związane z:

  •  tzw. „audytem wstępnym” organizacji przedsiębiorstwa pod kątem przyszłego wdrożenia,

  •  wdrożeniem systemu i nadzorem „po-wdrożeniowym”.

 

Vendo ERP jest zintegrowanym systemem klasy ERP.

Przeznaczony jest dla firm produkcyjnych, usługowych i handlowych, dystrybuujących swoje produkty poprzez oddziały, przedstawicieli handlowych, partnerów handlowych.


Vendo ERP łączy w sobie:

  • solidny system magazynowo - księgowy

  • system menadżerski wpomagający zarządzanie firmą

      System Vendo można integrować z systemami jakości ISO, gdyż wspomaga zarządzanie procesami w firmie. Wspomaga procesy sprzedaży, produkcji, serwisu. Obsługuje je począwszy od ofertowania, poprzez przyjęcie zamówienia, wystawienie zlecenia, rozchody materiałów i kosztów pod zlecenie, wystawienie faktury i rozliczenie płatności, na zamknięciu i rozliczeniu zlecenia kończąc.      

        Wdrożenie systemu Vendo przynosi efekty w postaci zmniejszenia czasu pracy potrzebnego na wykonanie zadań, poprawy organizacji pracy, poprawy jakości obsługi klienta. Przekłada się to na konkretne efekty: zwiększenie przychodów i obniżenie kosztów.Wszystkie produkty linii Vendo nadają się bardzo dobrze do pracy "on-line" poprzez zwykłe łącza internetowe (Neostrada, DSL, itp.). Osoby wystawiające faktury, płatności w oddziałach firmy pracują bezpośrednio na serwerze firmy. Korzystają z tego nie tylko firmy wielo-oddziałowe, ale również właściciele i dyrektorzy innych przedsiębiorstw do kontroli i analizy firmy z domu. Możliwa jest również praca poprzez łącza telefoniczne ISDN. Praca oddziały - centrala odbywa się na zasadzie klient - serwer, a nie w oparciu o MS Terminal Server. Oszczędza to firmom wydatek kilkunastu tysięcy złotych na zakup serwerów terminalowych oraz wielu tysięcy złotych rocznie na zakup odpowiednio szerokiego pasma internetowego.
Technologie informatyczne:

PostgreSQL - program gdzie gromadzone są dane. Jest to nowoczesne narzędzie opracowane i rozwijane przez naukowców z uniwersytetu w Berkeley. Początkowo znajdowało ono zastosowanie w szeregu dużych projektów naukowych (gromadzenie i przetwarzanie informacji). Obecnie PostgreSQL staje się bardzo popularnym programem w zastosowaniach komercyjnych z uwagi na swoje zaawansowane możliwości, rozbudowane funkcje, stabilność. PostgreSQL jest uznawana za jedną z najlepszych baz na świecie działającą pod systemem Linux.

Linux - system operacyjny, na którym konfigurujemy serwer bazodanowy dla firm posiadających większą liczbę stanowisk komputerowych. System ten właściwie nie wymaga rekomendacji. Jest szybki, stabilny, bezpieczny. Prawie 50% serwerów firmowych na świecie oparta jest o Linux/Unixa.

Linux ma jeszcze jedną ważną zaletę - jest całkowicie darmowy!

 

Interface programów pisany jest w MS Visual C++

  • Technologie internetowe - systemy nasze pisane są w technologiach umożliwiających pracę w firmach wielo-oddziałowych z wykorzystaniem zwykłych łącz internetowych.

  • Urządzenia mobilne (Palmtopy, telefony komórkowe) - Współpraca systemu Vendo z urządzeniami przenośnymi znacznie ułatwia pracę osobom w terenie - np. przedstawicielom handlowym, którzy potrzebują dostępu do danych i informacji lub chcą dokonać pewnych operacji (np. przyjąć zamówienie).


 


 

O NAS|KONTAKT